Passende locatie voor nieuwe stal

In overleg met de omgeving zoekt Landgoed Huis Sevenaer naar locatie voor nieuwe stal.

De Gelderlander, Karin Mulder 25-09-19

Landgoed Huis Sevenaer heeft plannen om de huidige stal, naast restaurant Eet-Lokaal in het centrum van Zevenaar, toegankelijk te maken voor publiek, door er bijvoorbeeld een landgoedwinkel in te vestigen. Het idee is om voor de koeien een nieuwe stal op een andere locatie te bouwen.

Gerelateerde berichten

Tuinderij Landgoed Huis Sevenaer

LandGoed Info – aug ’23

Er staat weer veel te gebeuren op het landgoed dit jaar. Met deze LandGoed Info houden we u graag op de hoogte van alle ontwikkelingen.

Mc cormick W9

De zware trekker van de jonkheer Huub van Nispen van Sevenaer

In 1947 werd de Jonkheer van Nispen eigenaar van huis Sevenaer en was daarom die tijd ook op zoek naar een trekker waarmee hij zijn landerijen kon bewerken. Hij reisde af naar Den Haag naar het rijksbureau voor metalen waar trekkers te koop zouden zijn.

Koeien LHS

LandGoed Info – mei ’23

Er staat weer veel te gebeuren op het landgoed dit jaar. Met deze LandGoed Info houden we u graag op de hoogte van alle ontwikkelingen.